Shtëpia / Show Bizz / “E paske kapur një me lek”, moderatorja shqiptare “i përvishet” fansit (Foto)

“E paske kapur një me lek”, moderatorja shqiptare “i përvishet” fansit (Foto)

Një foto e postuar nga moderatorja Kiara Tito në Instagram në ditën e “Shën Valentinit” e ka futur bionden simpatike në “sherr” me një nga ndjekësit e saj.

Në foton ku dalin në pah format e saj seksi, Kiara ka pozuar në sedijen e pasagjerit të një makine luksoze dhe shumë prej fansave e kanë komplimentuar për pamjen.

#td_uid_1_5c6b293e2fed1 .td-doubleSlider-2 .td-item1 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/rgrere-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c6b293e2fed1 .td-doubleSlider-2 .td-item2 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/gtrger-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c6b293e2fed1 .td-doubleSlider-2 .td-item3 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/rgregr-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c6b293e2fed1 .td-doubleSlider-2 .td-item4 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/rgrw-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c6b293e2fed1 .td-doubleSlider-2 .td-item5 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/regrr-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c6b293e2fed1 .td-doubleSlider-2 .td-item6 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/rgesew-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c6b293e2fed1 .td-doubleSlider-2 .td-item7 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/rgerw-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c6b293e2fed1 .td-doubleSlider-2 .td-item8 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/rgrewsa-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c6b293e2fed1 .td-doubleSlider-2 .td-item9 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/rgrewqfvgb-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c6b293e2fed1 .td-doubleSlider-2 .td-item10 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/rgerrg-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}

Por ka pasur edhe një koment nga një fans, që Kiarës nuk i ka pëlqyer aspak.

“E paske kapur një me shumë lekë”, komenton fansi, ndërsa moderatorja i ka kthyer një përgjigje që e ka lënë me gisht në gojë fansin e saj.

“Sa të vegjël që jeni. Më vjen shumë për të qeshur kur lexoj kështu komentesh. Kaq kisha”, është përgjigjur ajo.

Shiko dhe këto

Almeda Abazi merr dhuratën super luksoze nga aktori i famshëm turk (FOTO)

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë një ndër çiftet më të komentuar në mediat shqiptare …