Shtëpia / Ndryshe / Kuriozitete / FOTOLAJM/ Qentë e “pacipë” i ndërpresin fjalimin Vuçiçit

FOTOLAJM/ Qentë e “pacipë” i ndërpresin fjalimin Vuçiçit

Një fjalim i Presidentit të Serbisë Aleksandër Vuçiç është ndërprerë pabesisht nga një çift qensh “të pacipë”, të cilët kanë zgjedhur të kryejnë marrëdhënie seksuale para pjesëmarrësve.

Vuçiç është ndjerë në siklet pasi qentë po çiftoheshin përpara podiumit të kreut të shtetit serb, teksa ai po i fliste populli të mbledhur për ta dëgjuar. Gjatë fjalimit, Vuçiç është përpjekur t’i injorojë qentë.

Shiko dhe këto

“Isha punëtori i saj”, modeli shqiptar tregon si u dashurua me miliarderen kineze (FOTOT)

Rolando Lekaj është modeli shqiptar që jeton prej 8 vitesh në Kinë. Ai është i martuar me …