Shtëpia / Aktualitet / Kapet trafikanti i drogës, ishte dënuar me 8 vjet burg

Kapet trafikanti i drogës, ishte dënuar me 8 vjet burg

Kapet një shtetas në kërkim kombëtar, i dënuar me 8 vite burg për “Trafikim i narkotikëve i kryer në bashkëpunim i mbetur në tentativë”. Në pranga ka rënë shtetasi A. X., 53 vjeç, banues në Tiranë, i cili ishte shpallur person në kërkim kombëtar.

Gjykata e Shkallës së Parë për Krimet e Rënda Tiranë e ka dënuar këtë shtetas me 8 vite  burg për veprën penale “Trafikim i narkotikëve i kryer në bashkëpunim i mbetur në tentativë”.

Shiko dhe këto

I jepet lamtumira çiftit shqiptar, djali i tyre qëndron pak metra më tutje në varreza…

Teuta dhe Shpëtim Pasho u përcollën të enjten për në banesën e fundit. Çifti i …