Shtëpia / Show Bizz / Modelja braziliane, seksi për “surf” (Foto)

Modelja braziliane, seksi për “surf” (Foto)

Veshja për “surf” e Gisele Bundchen? Vetëm një palë recipeta të bardha dhe një ‘slip” të larta. Seksi dhe e sigurt në vetvete, modelja braziliane ecën në plazh sikur të ishte në pasarelë, duke shfaqur një fizik të përkryer. Jo rastësisht, në moshën 38-vjeçare është një nga modelet më të paguara dhe të dëshiruara në botë.

#td_uid_1_5c6ad21218cdc .td-doubleSlider-2 .td-item1 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/giz-1-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c6ad21218cdc .td-doubleSlider-2 .td-item2 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/giz-2-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c6ad21218cdc .td-doubleSlider-2 .td-item3 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/giz-3-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c6ad21218cdc .td-doubleSlider-2 .td-item4 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/giz-4-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c6ad21218cdc .td-doubleSlider-2 .td-item5 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/giz-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}

Gazeta Shqip

Shiko dhe këto

Almeda Abazi merr dhuratën super luksoze nga aktori i famshëm turk (FOTO)

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë një ndër çiftet më të komentuar në mediat shqiptare …