Shtëpia / Show Bizz / Modelja që flirtoi me Cristiano Ronaldon (Foto)

Modelja që flirtoi me Cristiano Ronaldon (Foto)

Manuela Ferrera vazhdon të befasojë fansat e saj me fotot provokuese në Instagram. Modelja italiane, tifoze e Juventusit, në një intervistë të pak kohëve më parë ka zbuluar se ka marrë “ngacmime” edhe nga Cristiano Ronaldo.

#td_uid_2_5c6aecdd05317 .td-doubleSlider-2 .td-item1 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/fli-6-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_2_5c6aecdd05317 .td-doubleSlider-2 .td-item2 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/fli-7-1-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_2_5c6aecdd05317 .td-doubleSlider-2 .td-item3 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/fli-6-1-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_2_5c6aecdd05317 .td-doubleSlider-2 .td-item4 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/fli-5-1-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_2_5c6aecdd05317 .td-doubleSlider-2 .td-item5 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/fli-4-1-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_2_5c6aecdd05317 .td-doubleSlider-2 .td-item6 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/fli-3-1-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_2_5c6aecdd05317 .td-doubleSlider-2 .td-item7 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/fli-2-1-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_2_5c6aecdd05317 .td-doubleSlider-2 .td-item8 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/fli-1-1-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}

Madje nëpërmjet miqve të përbashkët kishim komunikuar me njëri-tjetrin, por nuk kanë patur kurrë marrëdhënie intime. Ronaldo, tashmë i lidhur ngushtë me Georgina Rodriguezin nuk u ka dhënë fare rëndësi fjalëve të Manuelas, që gjithsesi me këto deklarata ka mundur të tërheqë vëmendjen.

Gazeta Shqip

Shiko dhe këto

Almeda Abazi merr dhuratën super luksoze nga aktori i famshëm turk (FOTO)

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë një ndër çiftet më të komentuar në mediat shqiptare …