Shtëpia / Ndryshe / Kuriozitete / Nëna paragjykohet se i jep gji djalit 4 vjeç së bashku me të porsalindurin

Nëna paragjykohet se i jep gji djalit 4 vjeç së bashku me të porsalindurin

Një nënë e ka mbrojtur vendimin e saj për të ushqyer me gji të birin katërvjeçar. Komentuesit në rrjete sociale e kishte cilësuar të neveritshëm veprimin e nënës së dy fëmijëve.

Ndonëse, 4 vjeç, fotografja Yakaly Di Roma ka vendosur që t’i japë gji djalit të saj me autizëm së bashku me djalin tjetër të porsalindur.

Nëna e të dyve thotë se gjesti i saj ka nxitur një marrëdhënie edhe më të ngushtë me të dy fëmijët e saj. Ushqimi i gjirit për mua, është kaq i veçantë, “tha Yakaly.

#td_uid_1_5c6aa8446ac9a .td-doubleSlider-2 .td-item1 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/9950052-6716545-image-a-16_1550483352087-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c6aa8446ac9a .td-doubleSlider-2 .td-item2 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/9950050-6716545-image-a-19_1550483413792-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c6aa8446ac9a .td-doubleSlider-2 .td-item3 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/9950074-6716545-image-a-28_1550483447825-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c6aa8446ac9a .td-doubleSlider-2 .td-item4 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/9950068-6716545-image-a-26_1550483440534-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c6aa8446ac9a .td-doubleSlider-2 .td-item5 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/9950062-6716545-image-a-20_1550483417723-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}

Gazeta Shqip

 

 

Shiko dhe këto

“Isha punëtori i saj”, modeli shqiptar tregon si u dashurua me miliarderen kineze (FOTOT)

Rolando Lekaj është modeli shqiptar që jeton prej 8 vitesh në Kinë. Ai është i martuar me …