Shtëpia / Show Bizz / Fjolla Morina “kënaq” ndjekësit, “twerk” në mesnatë (Video)

Fjolla Morina “kënaq” ndjekësit, “twerk” në mesnatë (Video)

Fjolla Morina ka publikuar video në “Instastory”, ku shfaqet duke bërë ‘twerk’ në mesnatë.

Këngëtarja ishte veshur me kostum sportiv, dhe gjatë lëvizjeve vinte në pah belin e sheshtë dhe tatuazhin që ka bërë së fundmi më bark.

“Veq tu kqyr mundesh mu knaq”, ka qenë mbishkrimi që këngëtarja ia ka lënë njërës nga videot.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=K02cUS-oGpc?feature=oembed&w=640&h=480]

Gazeta Shqip

Shiko dhe këto

Almeda Abazi merr dhuratën super luksoze nga aktori i famshëm turk (FOTO)

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë një ndër çiftet më të komentuar në mediat shqiptare …