Shtëpia / Ndryshe / Kuriozitete / Industria e modës në zi, shuhet një prej yjeve të saj

Industria e modës në zi, shuhet një prej yjeve të saj

Është shuar në moshën 85-vjeçare, Karl Lagerfeld. Dizenjuesi i modës, i cili ishte drejtuesi kreativ i “Chanel”, ndërroi jetë pas disa problemeve shëndetësore.

Sipas mediave të huaja, ai mbylli sytë mëngjesin e sotëm. Për shkak të problemeve shëndetësore, dizenjuesi i famshëm kishte humbur edhe dy nga shfaqet më të rëndësishme të “Chanel”.

#td_uid_1_5c6bf1ad3a21d .td-doubleSlider-2 .td-item1 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/Karl-Lagerfeld-Choupette-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c6bf1ad3a21d .td-doubleSlider-2 .td-item2 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/0_FILES-FASHION-LAGERFELD-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c6bf1ad3a21d .td-doubleSlider-2 .td-item3 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/0_FILES-FASHION-LAGERFELD-1-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c6bf1ad3a21d .td-doubleSlider-2 .td-item4 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/0_KArl-MAIN-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}

Gazeta Shqip

Shiko dhe këto

“Isha punëtori i saj”, modeli shqiptar tregon si u dashurua me miliarderen kineze (FOTOT)

Rolando Lekaj është modeli shqiptar që jeton prej 8 vitesh në Kinë. Ai është i martuar me …