Shtëpia / Show Bizz / Mamaja e këngëtares së njohur mbush dollapin plot me hashash (Foto)

Mamaja e këngëtares së njohur mbush dollapin plot me hashash (Foto)

E bija e saj, ish-aktorja e serialit për fëmijë “Hannah Montana” tashmë një këngëtare e njohur, është e famshme për provokimet që i bën fansave dhe “pushton” thuajse çdo ditë faqet e mediave rozë.

Por, mamaja e Miley Cyrus ka zgjedhur t’i “zërë vendin” të bijës, duke postuar së fundmi një foto ku shihet një dollap i mbushur plot e përplot me kanabis.

#td_uid_1_5c6c460ee6cec .td-doubleSlider-2 .td-item1 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/billy-Cyrus-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c6c460ee6cec .td-doubleSlider-2 .td-item2 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/tish1-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c6c460ee6cec .td-doubleSlider-2 .td-item3 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/9963736-6717843-image-a-3_1550508697175-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}

Fotografinë e saj e ka shpërndarë babai i këngëtares, Billy Ray Cyrus. Bashkëngjitur me këtë imazh ai shkruan: “Po! Sic thashë dje, Tish Cyrus, kohërat po ndryshojnë. Nënë e çmendur”.

Nuk mungoi as reagimi i Tish, e cila shkroi në Twitter: “Pikë së pari, bashkëshorti im është i çmendur. Së dyti, kjo foto është një çmenduri dhe së treti, kjo nuk është drogë në shtëpinë time. Por nëse do ishte, do të ishte e mrekullueshme për shumë arsye”.

Shiko dhe këto

Almeda Abazi merr dhuratën super luksoze nga aktori i famshëm turk (FOTO)

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë një ndër çiftet më të komentuar në mediat shqiptare …