Shtëpia / Aktualitet / Po iu shiste 4 kg hashash nigerianëve, arrestohet shqiptari

Po iu shiste 4 kg hashash nigerianëve, arrestohet shqiptari

Një shqiptar është arrestuar në përpjekje për të bërë biznes hashashi me disa nigeriane. Bëhet fjalë për një 31-vjeçari, i cili është kapur në kushtet e flagrancës. Shqiptari u prangos në oborrin e qendrës tregtare në Romë.

Ndaj tij rëndon akuza e trafikut të drogës. Emri i tij ende nuk bëhet me dije. Shqiptari do të merret në pyetje dhe ka dyshime se ai nuk është i vetëm në biznesin e drogës.

Gazeta Shqip

Shiko dhe këto

I jepet lamtumira çiftit shqiptar, djali i tyre qëndron pak metra më tutje në varreza…

Teuta dhe Shpëtim Pasho u përcollën të enjten për në banesën e fundit. Çifti i …