Shtëpia / Sociale / Rama publikon investimin në shëndetësi: Ata që s’duan të shohin, të hapin sytë

Rama publikon investimin në shëndetësi: Ata që s’duan të shohin, të hapin sytë

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën sot me një tjetër video nga investimet e bëra në shëndetësi. Teksa poston në faqen e tij të Facebook-ut pamjet nga investimi me i ri i përfunduar në spitalin e Fierit, Rama ka një lutje për të gjithë:

Mesazhi i Ramës

MIRËMËNGJES 😃

dhe me këto momente nga hyrja në funksion e një tjetër investimi transformues në spitalin e Fierit, lutem që ata që s’duan të shohin të gjejnë arsye për të hapur sytë dhe ju uroj një ditë të mbarë😊

https://connect.facebook.net/de_DE/sdk.js#xfbml=1&version=v3.2

MIRËMËNGJES 😃dhe me këto momente nga hyrja në funksion e një tjetër investimi transformues në spitalin e Fierit, duke u lutur që ata që s'duan të shohin të gjejnë arsye për të hapur sytë, ju uroj një ditë të mbarë😊

Gepostet von Edi Rama am Montag, 18. Februar 2019

Gazeta Shqip

Shiko dhe këto

Debati për fidanishten e UBT, Rama si Veliaj: Shkolla “Nënë Tereza” do bëhet!

Kryeministri Edi Rama i ka shprehur mbështetjen kreut të Bashkisë Erjon Veliaj për ndërtimin e …