Shtëpia / Ndryshe / Kuriozitete / “Zahon do ta bëjmë dhëndër Puke”, Rama “kapet” pa përgatitur

“Zahon do ta bëjmë dhëndër Puke”, Rama “kapet” pa përgatitur

Kryeministri Edi Rama ndodhet në Pukë, ku po zhvillon një takim me banorë të këtij qyteti.

Gjatë bashkëbisedimit me qytetarët, një zonjë i tha kryeministrit që dëshiron që Zahon ta bëjë dhëndër Puke.

Mirëpo, duket se Rama nuk e priste këtë “ofertë”, duke dhënë një përgjigje jo fort shpresëplotë.

“Po të isha politikan si të tjetër do thosha patjetër. Por këtë nuk e premtoj dot. Shaka, shaka, por këtë nuk e premtoj dot”, iu përgjigj Rama.

Gazeta Shqip

Shiko dhe këto

“Isha punëtori i saj”, modeli shqiptar tregon si u dashurua me miliarderen kineze (FOTOT)

Rolando Lekaj është modeli shqiptar që jeton prej 8 vitesh në Kinë. Ai është i martuar me …