Shtëpia / Politika / Berisha, deputeti i parë që firmos dorëheqjen

Berisha, deputeti i parë që firmos dorëheqjen

Deputetët e Partisë Demokratike kanë firmosur pasditen e sotme dokumentin e lënies së mandatit të tyre. I  pari që ka firmosur dokumentin e lënies së mandatit është lideri historik i PD dhe ish-kryeministri Sali Berisha. Në dokument gjithashtu, tregohen 5 arsye që Partia Demokratike ka vendosur të ndërmarrë këtë vendim ekstrem.

Shiko dhe këto

FOTO: “Ia derdh plumbin në gojë nëse Berisha tradhëton Amerikën…” Disa detaje nga historia e Berishës, Hajdarit dhe Kadaresë në SHBA në 1991

  Robert Papa ishte gazetar i njohur afër PD në vitet ’90. Në një rrëfim …