Shtëpia / Show Bizz / Burri i mbush 26 vjeç, shikoni dhuratën e Wanda-s (Foto)

Burri i mbush 26 vjeç, shikoni dhuratën e Wanda-s (Foto)

Mauro Icardi shuan 26 qirinj dhe e bën atë në stil. Pas festimeve në Como me Wanda Nara dhe fëmijët e saj në prag të mesnatës, lojtari nuk mungoi në një darkë me shumë të ftuar në një restorant luksoz argjentinas në Milano.

Batuta, të qeshura, dhe mbi të gjitha dhuratat: mes të shumtëve të marra, ajo e gruas së tij është vërtet e papritur. Në kutinë që ajo i jep, ka një qen të bardhë të butë.

Në festë, nuk munguan topa e artë që mbulojnë tavanin e lokalit, muzikë latine, dritat e buta dhe një tavolinë të gjatë miqsh për ditëlindjen e Icardit.

Trëndafila të kuq të thellë, çizme, një shishe magnum me verë të mirë dhe madje edhe një thikë … por ideja e Wandas i thyen të gjithë për sa i përket origjinalitetit. Kur “bomberi” i Interit zbulon qenin nuk mund të mbajë habinë. Por, pas befasisë fillestare, ai është pushtuar menjëherë nga ajo fytyrë e bukur dhe, si ai, e gjithë familja menjëherë është çmendur për mikun e ri me katër këmbë.

#td_uid_1_5c6d5e5e3c15c .td-doubleSlider-2 .td-item1 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/mau-1-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c6d5e5e3c15c .td-doubleSlider-2 .td-item2 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/mau-2-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c6d5e5e3c15c .td-doubleSlider-2 .td-item3 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/mau-3-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c6d5e5e3c15c .td-doubleSlider-2 .td-item4 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/mau-4-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c6d5e5e3c15c .td-doubleSlider-2 .td-item5 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/mau-5-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c6d5e5e3c15c .td-doubleSlider-2 .td-item6 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/mau-6-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c6d5e5e3c15c .td-doubleSlider-2 .td-item7 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/mau-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}

Gazeta Shqip

Shiko dhe këto

Almeda Abazi merr dhuratën super luksoze nga aktori i famshëm turk (FOTO)

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë një ndër çiftet më të komentuar në mediat shqiptare …