Shtëpia / Aktualitet / Durrsakun e gjen “belaja” nga 113 dozat e kanabisit që kishte në xhep

Durrsakun e gjen “belaja” nga 113 dozat e kanabisit që kishte në xhep

Specialistët për Hetimin e Narkotikëve në bashkëpunim me Shërbimet e Policisë së Rendit, kanë arrestuar në flagrancë një 25-vjeçar nga Shijaku.

Gjatë kontrollit fizik të ushtruar ndaj shtetasit E.K.,25 vjeç , policia i gjeti dhe sekuestroi 113 doza kanabis.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Durrës, në ngarkim të shtetasit të mësipërm, për veprën penale “Prodhimi dhe shitja e narkotivëve”.

Shiko dhe këto

I jepet lamtumira çiftit shqiptar, djali i tyre qëndron pak metra më tutje në varreza…

Teuta dhe Shpëtim Pasho u përcollën të enjten për në banesën e fundit. Çifti i …