Shtëpia / Show Bizz / E motra ‘konkurron’ denjësisht Enca Haxhian (Foto)

E motra ‘konkurron’ denjësisht Enca Haxhian (Foto)

Këngëtarja Enca Haxhia ka “pushtuar” gjithmonë faqet e para të mediave rozë, pasi çdo postim i saj në Instagram është provokues.

Por, një konkurrente e denjë ka dalë në skenë për këngëtaren me forma bombastike dhe ajo vjen nga brenda familjes Haxhia. Bëhet fjalë për motrën e këngëtares, Uindin, që përdor look-un e saj për t’u komentuar gjatë në rrjet.

Uindi ka një numër të madh fansash në rrjete sociale ku është shumë aktive dhe shpesh herë komunikon me ta.

#td_uid_2_5c6d3db177c0d .td-doubleSlider-2 .td-item1 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/gtrhgtr-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_2_5c6d3db177c0d .td-doubleSlider-2 .td-item2 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/thtrf-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_2_5c6d3db177c0d .td-doubleSlider-2 .td-item3 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/auto_q21550646105-80×60.jpeg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_2_5c6d3db177c0d .td-doubleSlider-2 .td-item4 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/ytjytr-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_2_5c6d3db177c0d .td-doubleSlider-2 .td-item5 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/tjhy-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_2_5c6d3db177c0d .td-doubleSlider-2 .td-item6 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/trhy-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_2_5c6d3db177c0d .td-doubleSlider-2 .td-item7 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/tjrf-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_2_5c6d3db177c0d .td-doubleSlider-2 .td-item8 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/tjyt-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_2_5c6d3db177c0d .td-doubleSlider-2 .td-item9 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/thrf-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_2_5c6d3db177c0d .td-doubleSlider-2 .td-item10 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/tjy-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}

Ajo është një adoleshente simpatike, që e kemi parë gjithmonë të eksperimentojë me ngjyrën e flokëve të saj dhe make-up që përdor, por së fundmi Uindi ka ndryshuar look, duke u bërë një “Grown Up Girl”.

“Një Uindi ndryshe. Flokë të shkurtër, thonj të shkurtër buzë të kuqe.Kjo është pamja ime si e rritur”, shkruan Uindi në foton që i ka habitur të gjithë.

Shiko dhe këto

Almeda Abazi merr dhuratën super luksoze nga aktori i famshëm turk (FOTO)

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë një ndër çiftet më të komentuar në mediat shqiptare …