Shtëpia / Show Bizz / Modelja ruse sfidon Kim Kardashian (Foto+Video)

Modelja ruse sfidon Kim Kardashian (Foto+Video)

Modelja ruse pretendon se ka forma më të bëshme dhe më të rregullta trupore sesa Kim Kardashian. Ajo ka publikuar së fundmi një video të re në Instagram dhe duket mjaft tërheqëse.

Dhe në fakt me këtë video, rusja Anastasiya Kvitko e dëshmon qartë se ia ka kaluar Kim Kardashianit me format trupore.

Modelja bukuroshe ndiqet nga një numër i madh personash në Instagram, të cilët i shpërblen çdo ditë me poza joshëse

#td_uid_1_5c6d3db171ed2 .td-doubleSlider-2 .td-item1 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/rusja-1-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c6d3db171ed2 .td-doubleSlider-2 .td-item2 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/740full-anastasiya-kvitko-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c6d3db171ed2 .td-doubleSlider-2 .td-item3 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/rusja-3-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c6d3db171ed2 .td-doubleSlider-2 .td-item4 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/rusi-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c6d3db171ed2 .td-doubleSlider-2 .td-item5 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/Anastasiya-Kvitko-Wiki-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}

View this post on Instagram

Dress @fashionnova 🌷

A post shared by AK (@anastasiya_kvitko) on

//www.instagram.com/embed.js

Gazeta Shqip

Shiko dhe këto

Almeda Abazi merr dhuratën super luksoze nga aktori i famshëm turk (FOTO)

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë një ndër çiftet më të komentuar në mediat shqiptare …