Shtëpia / Show Bizz / Modelja seksi në hall: Dua një djalë që të më lërë shtatzënë (Foto)

Modelja seksi në hall: Dua një djalë që të më lërë shtatzënë (Foto)

Bukuroshja britanike, Lauren Goodger me një sërë postimesh në Instastory  ka treguar format e saj seksi dhe ka shprehur hapur dëshirën për të mbetur shtatëzënë.

Ajo u ka thënë fansave se do të ketë një fëmijë dhe është në kërkim të një djali që mund t’ia plotësojë dëshirën.

#td_uid_1_5c6d19074a284 .td-doubleSlider-2 .td-item1 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/rgthyt-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c6d19074a284 .td-doubleSlider-2 .td-item2 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/tht-1-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c6d19074a284 .td-doubleSlider-2 .td-item3 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/auto_q21550643974-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c6d19074a284 .td-doubleSlider-2 .td-item4 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/tte-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c6d19074a284 .td-doubleSlider-2 .td-item5 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/auto_q11550643974-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c6d19074a284 .td-doubleSlider-2 .td-item6 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/gtrg-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c6d19074a284 .td-doubleSlider-2 .td-item7 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/auto_q41550644057-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c6d19074a284 .td-doubleSlider-2 .td-item8 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/rtrgter-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c6d19074a284 .td-doubleSlider-2 .td-item9 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/rgtrtrt-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c6d19074a284 .td-doubleSlider-2 .td-item10 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/rgtr-1-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}

Lauren nuk ka pasur lidhje konstante kohëve të fundit dhe ka vuajtur mungesën e dashurisë së vërtetë.

Por, ajo ka treguar edhe sonte se është njëra prej femrave më të dashura në botë derisa ka shpërndarë një video në Instagram ku tregon barkun e saj dhe format seksi.

Shiko dhe këto

Almeda Abazi merr dhuratën super luksoze nga aktori i famshëm turk (FOTO)

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë një ndër çiftet më të komentuar në mediat shqiptare …