Shtëpia / Politika / “Rama përdori helm si Assadi në Siri, po më terrorizon familjen”

“Rama përdori helm si Assadi në Siri, po më terrorizon familjen”

Nëpërmjet një postimi në Facebook, ish-kryeministri Sali Berisha ka akuzuar policinë se po terrorizon familjen e një prej protestuesve të 16 shkurtit. Sipas Berishës, pasi e helmuan me gaz qytetarin, tashmë policia po i terrorizon familjen në mes të natës, pasi kërkon t’i arrestojë.

Postimi i Berishës

Nje rrefim trondites!

Pasi e helmuan me gazra toksike qytetarin, narkopolicia terrorizon shtazerisht femijet dhe familjaret!

Lexoni denoncimin e qytetarit dixhital. sb

Pershendetje Miku im dhe i gjith shqiptarve jam Halil Kabashi nga Hasi Me banim ne Durres erdha nga Londra me nji qellim per te larguar krimin qe po vret shqiptaret qdo dit. isha ne gjendje te rende helmimi toksin nga armiku rama njilloj si ai i asadit ne siri dhe perveqse na helmoj keta te pa bes po na bastisin familjet qdo nat nga ora 12/ deri ne oren 3/ te mjesit duke ba terror per te na arrestuar mua bashk me vllezrit dhe niprit e mi te lutem shum nese ka munddsi denancoje kete rast me shum respekt Halil Kabashi Durres

#td_uid_1_5c6d0a176b7a4 .td-doubleSlider-2 .td-item1 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/53117674_1216397305187841_5772352371271139328_n-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c6d0a176b7a4 .td-doubleSlider-2 .td-item2 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/52508058_1216397351854503_7684808670030331904_n-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c6d0a176b7a4 .td-doubleSlider-2 .td-item3 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/52944671_1216397361854502_7393021214848974848_n-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c6d0a176b7a4 .td-doubleSlider-2 .td-item4 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/52516555_1216397405187831_947059379897630720_n-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c6d0a176b7a4 .td-doubleSlider-2 .td-item5 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/52504026_1216397415187830_3758057815193681920_n-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c6d0a176b7a4 .td-doubleSlider-2 .td-item6 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/52351567_1216397451854493_920871186177458176_n-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}

Gazeta Shqip

Shiko dhe këto

Abuzimi me tenderat/ GJKKO merr vendim për Fatos Tushen, lë në burg për ish-kryebashkiakun

Gjykata e Posaçme kundër Krimit dhe Korrupsionit (GJKKO) ka lënë fuqi masën e sigurisë “arrest …