Shtëpia / Ndryshe / Kuriozitete / Superhëna magjike e parë nga mali i Dajtit (Foto)

Superhëna magjike e parë nga mali i Dajtit (Foto)

Superhëna ka pushtuar mbrëmë edhe qiellin shqiptar. Hëna ishte mbrëmë në pikën më të afërt të orbitës së saj rreth tokës.

Sipas astrologëve hëna duket nga toka në përmasa rreth 14 për qind më e madhe sesa hëna e plotë që shohim çdo muaj.

Sipas astrologëve, një hënë të tillë nuk do ta shohim edhe për 7 vjet të tjera.

#td_uid_1_5c6d3d399074e .td-doubleSlider-2 .td-item1 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/super_hena_41550611686-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c6d3d399074e .td-doubleSlider-2 .td-item2 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/super_hena_21550611685-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c6d3d399074e .td-doubleSlider-2 .td-item3 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/super_hena_11550611684-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c6d3d399074e .td-doubleSlider-2 .td-item4 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/super_hena_51550611687-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}

Gazeta Shqip

Shiko dhe këto

“Isha punëtori i saj”, modeli shqiptar tregon si u dashurua me miliarderen kineze (FOTOT)

Rolando Lekaj është modeli shqiptar që jeton prej 8 vitesh në Kinë. Ai është i martuar me …