Shtëpia / Aktualitet / Tiranë, motori përplas të moshuarën (Foto+ Video)

Tiranë, motori përplas të moshuarën (Foto+ Video)

#td_uid_1_5c6d84378b4fb .td-doubleSlider-2 .td-item1 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/3ddc258e-8a4c-4751-93c5-4b004ab2e395-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c6d84378b4fb .td-doubleSlider-2 .td-item2 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/b56d62a7-2e1f-427f-98a1-6eb492fb1e95-1-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c6d84378b4fb .td-doubleSlider-2 .td-item3 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/4f999fed-8ab3-4c2f-af72-fa4bae7b595d-1-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}

Një aksident ka ndodhur mesditën e sotme në qendër të Tiranës. Ngjarja është regjistruar në orën 13:00,  tek rruga e “Kavajës’, përballë Dhomës së Tregtisë dhe Industrisë, Kavajë.

Motori ka përplasur të moshuarën, kur kjo e fundit ishte duke kaluar rrugën. Në vendin e ngjarjes ka shkuar policia dhe ambulanca. Gruaja është shoqëruar në spital, por fatmirësisht jashtë rrezikut për jetën. Në redaksinë e gazetës  “Shqip”, kanë mbërritur foto dhe video nga vendi i ngjarjes.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=qRSb7q68d90?feature=oembed&w=640&h=360]

Gazeta Shqip

Shiko dhe këto

I jepet lamtumira çiftit shqiptar, djali i tyre qëndron pak metra më tutje në varreza…

Teuta dhe Shpëtim Pasho u përcollën të enjten për në banesën e fundit. Çifti i …