Shtëpia / Politika / Basha ia merr këngës në protestë me zë të ngjirur (Video)

Basha ia merr këngës në protestë me zë të ngjirur (Video)

Kreu i PD ia merr këngës në mes të protestës. Ai këndon himnin e flamurit, por zëri i Bashës lë për të dëshiruar.

https://connect.facebook.net/de_DE/sdk.js#xfbml=1&version=v3.2

LIVE

Gepostet von Lulzim Basha am Donnerstag, 21. Februar 2019

Gazeta Shqip

Shiko dhe këto

Abuzimi me tenderat/ GJKKO merr vendim për Fatos Tushen, lë në burg për ish-kryebashkiakun

Gjykata e Posaçme kundër Krimit dhe Korrupsionit (GJKKO) ka lënë fuqi masën e sigurisë “arrest …