Shtëpia / Politika / “Mandatet”, Ngjela: Situata ka vetëm një zgjidhje dhe ajo është…

“Mandatet”, Ngjela: Situata ka vetëm një zgjidhje dhe ajo është…

Avokati Spartak Ngjela është i mendimit se nga situata politike ku jemi sot dilet vetëm me zgjedhje.

“Ky problem zgjidhet vetëm me zgjedhje. Në çdo institucion që do të shkoni, kështu do t’ju thonë”, deklaroi Ngjela në studion e Open me Eni Vasilin.

“Nuk mund të goditet parlamentarizmi”, shtoi Ngjela.

Shiko dhe këto

Ambasadorja e SHBA i kërkon Bashës që Berisha të mos jetë në parlament në shtator: PD nuk mund të hajë bar për hir të një deputeti

Ambasadorja amerikane në Tiranë ka folur për mediat pas takimit që zhvilloi me kreun e …