Shtëpia / Politika / Ngjela tallet me Shalsin: Rama të përdor ty si zhurmues!

Ngjela tallet me Shalsin: Rama të përdor ty si zhurmues!

Në emisionin “Open” të gazetares Eni Vasili ka pasur një debat të ashpër midis avokatit Spartak Ngjela dhe ministrit Eduard Shalsi.

Teksa po diskutohej për çështjen e djegies së mandateve, avokati e cilësoi Shalsin si gomar dhe i tha se kryeministri Edi Rama e përdor atë për të bërë zhurmuesin në studio televizive.

“Unë largohem pasi nuk kam ardhur këtu për miting. Ty të ka dërguar Rama për të na dëbuar neve”, u shpreh Ngjela.

“Rama ma ka thënë vetë që ty të përdor për zhurmues nëpër studio televizive”, shtoi Ngjela.

Shiko dhe këto

“Ballkani i Hapur”, SHBA: Kosova t’i qaset me mendje të hapur integrimit rajonal ekonomik

Shtetet e Bashkuara të Amerikës thonë se mbështesin përpjekjet e Ballkanit Perëndimor për të forcuar …