Shtëpia / Aktualitet / Nuk ka vend në protestë, manifestuesit hipin mbi pemë (Foto)

Nuk ka vend në protestë, manifestuesit hipin mbi pemë (Foto)

Në një kohë që Policia ka rrethuar të gjithë perimetrin e Parlamentit, disa protestues kanë gjetur “rrugë zgjidhe”, duke hipur në pemë.

#td_uid_1_5c6e8fb8c833d .td-doubleSlider-2 .td-item1 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/pema-1-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c6e8fb8c833d .td-doubleSlider-2 .td-item2 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/pema-2-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c6e8fb8c833d .td-doubleSlider-2 .td-item3 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/pema-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}

Siç shihet nga fotoja protestuesit janë disa, njëri prej tyre është i vjetër në moshë dhe nuk dihet se për çfarë qëllimi ka hipur ne pemë para Kuvendit.

Gazeta Shqip

 

Shiko dhe këto

I jepet lamtumira çiftit shqiptar, djali i tyre qëndron pak metra më tutje në varreza…

Teuta dhe Shpëtim Pasho u përcollën të enjten për në banesën e fundit. Çifti i …