Shtëpia / Politika / Opozita para Kuvendit, Rama shkon në zyrën e…

Opozita para Kuvendit, Rama shkon në zyrën e…

Ndërkohë që ka nisur tashmë protesta e opozitës, që ka mbledhur shqiptarët para Kuvendit, kryeministri Edi Rama është parë të futet në ambientet e kryesisë së Kuvendit.

Nuk ka ende detaje lidhur me qellimin e ketij takimi mes Rames dhe kryeparlamentarit Ruçi.

Vetem dje, Ruçi njoftoi ne nje takim live me mediat, anulimin e seances se sotme plenare duke dhene edhe arsyet e ketij vendimi.

Shiko dhe këto

Abuzimi me tenderat/ GJKKO merr vendim për Fatos Tushen, lë në burg për ish-kryebashkiakun

Gjykata e Posaçme kundër Krimit dhe Korrupsionit (GJKKO) ka lënë fuqi masën e sigurisë “arrest …