Shtëpia / Ndryshe / Kuriozitete / Protestë në majë të pemëve (Foto)

Protestë në majë të pemëve (Foto)

Vijon protesta e opozitës për të rrëzuar qeverinë e kryeministrit Edi Rama. Në fotot e publikuara bien në sy disa protestues të “veçantë”, të cilët kanë vendosur të shprehin revoltën e tyre në një mënyrë ndryshe.

Ata kanë hipur në pemë dhe në majë të tyre kërkojnë largimin e Ramës. “Rama ik, Rama ik”, bëjnë thirrje ata.

#td_uid_1_5c6e86a5b7bff .td-doubleSlider-2 .td-item1 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/52859703_858501997817608_874258842416840704_n-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c6e86a5b7bff .td-doubleSlider-2 .td-item2 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/52835853_546693519169877_1999185148892938240_n-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c6e86a5b7bff .td-doubleSlider-2 .td-item3 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/52323679_334190970533044_7106181656481890304_n-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c6e86a5b7bff .td-doubleSlider-2 .td-item4 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/52806636_2182376691825983_8824870806329753600_n-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}

Gazeta Shqip

Shiko dhe këto

“Isha punëtori i saj”, modeli shqiptar tregon si u dashurua me miliarderen kineze (FOTOT)

Rolando Lekaj është modeli shqiptar që jeton prej 8 vitesh në Kinë. Ai është i martuar me …