Shtëpia / Politika / Protestuesit me ‘shenjë’ krijojnë kordon para policëve (Foto)

Protestuesit me ‘shenjë’ krijojnë kordon para policëve (Foto)

Me gjithë radhët e shtuara të policisë, një risi është parë në protestën e sotme të thirrur nga policia. Protestues dhe mbështetës të opozitës janë rreshtuar kordon para efektivëve të policisë për të mos lejuar përplasjen mes protestuesve dhe policëve. Ata mbajnë në krah një shirit të bardhë në shenjë paqeje, ndërsa janë vendosur gjatë gjithë rreshtit të policëve.

 

Shiko dhe këto

Abuzimi me tenderat/ GJKKO merr vendim për Fatos Tushen, lë në burg për ish-kryebashkiakun

Gjykata e Posaçme kundër Krimit dhe Korrupsionit (GJKKO) ka lënë fuqi masën e sigurisë “arrest …