Shtëpia / Politika / Rama largohet nga godina, protestuesit mblidhen tek Kryesia

Rama largohet nga godina, protestuesit mblidhen tek Kryesia

Zhvendoset protesta e opozitës nga Kuvendi i Shqiperisë. Pas thirrjes së kryedemokratit Basha, gjithë protestuesit janë nisur në këmbë drejt Kryesisë së Kuvendit.

Ndërkohë që policia ka marrë masat urgjente për sigurimin e Kryeministrisë, ku policët janë reshtuar përreth godinës së Kryeministrisë dhe protestuesit që po afrohen.

#td_uid_1_5c6e94a4d21b7 .td-doubleSlider-2 .td-item1 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/blin-1-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c6e94a4d21b7 .td-doubleSlider-2 .td-item2 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/blin-2-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c6e94a4d21b7 .td-doubleSlider-2 .td-item3 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/blin-3-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c6e94a4d21b7 .td-doubleSlider-2 .td-item4 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/blin-4-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}

Shiko dhe këto

“Ballkani i Hapur”, SHBA: Kosova t’i qaset me mendje të hapur integrimit rajonal ekonomik

Shtetet e Bashkuara të Amerikës thonë se mbështesin përpjekjet e Ballkanit Perëndimor për të forcuar …