Shtëpia / Ndryshe / Kuriozitete / Shikoni pankartat thumbuese të opozitës për Ramën (Foto)

Shikoni pankartat thumbuese të opozitës për Ramën (Foto)

Si Maduro, Chavez, tutor e piktor. Janë këto vetëm disa nga pankartat e zgjedhura nga opozita me akuza kundër kryeministrit Edi Rama.

Ndërkohe që protestuesit janë grumbulluar, kurse liderët e opozitës janë në seli, zbulohen disa nga pankartat e zgjedhura që do të mbajnë në dorë qytetarët, që kërkojnë sot largimin e Ramës.

#td_uid_1_5c6e788662241 .td-doubleSlider-2 .td-item1 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/pankarta4-1024×564-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c6e788662241 .td-doubleSlider-2 .td-item2 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/pankarta3-787×1024-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c6e788662241 .td-doubleSlider-2 .td-item3 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/pankarta2-625×1024-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c6e788662241 .td-doubleSlider-2 .td-item4 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/pankarta1-768×1024-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c6e788662241 .td-doubleSlider-2 .td-item5 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/pankarta-832×1024-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}

Shiko dhe këto

“Isha punëtori i saj”, modeli shqiptar tregon si u dashurua me miliarderen kineze (FOTOT)

Rolando Lekaj është modeli shqiptar që jeton prej 8 vitesh në Kinë. Ai është i martuar me …