Shtëpia / Show Bizz / Shqiptari mahnit me zërin e tij “The Voice France” (Video)

Shqiptari mahnit me zërin e tij “The Voice France” (Video)

Shqiptari Gjon Muahrremaj ka mahnitur me zërin e tij ‘The Voice France’. Ai ka lindur në Francë, por është djalë i dy prindërve shqiptarë, babai nga Kosova dhe nëna e tij nga Tirana. Gjoni flet mjaft mirë shqip. 8 vite më parë Gjon Muahrremaj mahniti jurinë e “Albania’s Got Talent” me zërin e tij teksa këndonte një prej baladave më të dashura franceze të Lara Fabian, ‘Je t’aime’.

“The Voice France” për mua është një eksperiencë e re pasi edhe pse kam bërë televizion kur isha fëmijë, nuk është e njëjta gjë pasi tani e kam një koncept dhe e di ku do të shkoj dhe se çfarë muzike dua të bëj. Muzika që unë krijoj, dëshiroj të pëlqehet si në Francë, Zvicër, Shqipëri dhe Kosovë.’ është shprehur ai për Top Awords.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=NA43mZXroZM?feature=oembed&w=640&h=360]

Shiko dhe këto

Almeda Abazi merr dhuratën super luksoze nga aktori i famshëm turk (FOTO)

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë një ndër çiftet më të komentuar në mediat shqiptare …