Shtëpia / Politika / Tensionohet protesta, tymuese para Parlamentit (Foto)

Tensionohet protesta, tymuese para Parlamentit (Foto)

Parlamenti është rrethuar ditën e sotme nga protestues të opozitës. Mësohet se protestuesit kanë hedhur tymuese në oborrin e parlamentit.

Forca të shumta policie kanë rrethuar godinën duke krijuar disa kordonë. Deputetët e të gjitha partive opozitare janë ngjitur me radhë në një platformë të vendosur mes protestuesve dhe kanë dorëzuar publikisht mandatet duke thënë se ia dorëzojnë popullit dhe qytetarëve.

#td_uid_1_5c6e8065111d9 .td-doubleSlider-2 .td-item1 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/Ndizet-protesta-13-1-80×60.jpeg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c6e8065111d9 .td-doubleSlider-2 .td-item2 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/Ndizet-protesta-12-80×60.jpeg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c6e8065111d9 .td-doubleSlider-2 .td-item3 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/Ndizet-protesta-10-1-80×60.jpeg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c6e8065111d9 .td-doubleSlider-2 .td-item4 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/Ndizet-protesta-9-1-80×60.jpeg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c6e8065111d9 .td-doubleSlider-2 .td-item5 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/Ndizet-protesta-8-80×60.jpeg) 0 0 no-repeat;
}

Gazeta Shqip

Shiko dhe këto

Erjon Braçe reagon për kopertinën e Ditës: Ka beteja qe nuk bëhen me telefon, por bëhen me zë dhe publikisht

Zëvendëskryeministri i Shqipërisë Erjon Braçe ka reaguar në lidhje me kopertinën e sotme të Ditës …