Shtëpia / Aktualitet / A do të shkarkohet Arta Marku? KLP shqyrton sot kërkesën e opozitës

A do të shkarkohet Arta Marku? KLP shqyrton sot kërkesën e opozitës

Këshilli i Lartë i Prokurorisë është mbledhur për të diskutuar edhe kërkesën e grupeve parlamentare të opozitës për shkarkimin e Arta Markut.

Gjithashtu do të shqyrtohet dhe komandimi i 6 prokurorëve dhe projektvendimi për pozicionin e kreut e Prokurorisë pranë Gjykatës së Apelit të Krimeve të Rënda.

Gazeta Shqip

Shiko dhe këto

I jepet lamtumira çiftit shqiptar, djali i tyre qëndron pak metra më tutje në varreza…

Teuta dhe Shpëtim Pasho u përcollën të enjten për në banesën e fundit. Çifti i …