Shtëpia / Aktualitet / Aksident i rëndë në Fushë-Krujë, vdes 35-vjeçarja

Aksident i rëndë në Fushë-Krujë, vdes 35-vjeçarja

Një aksidenti i rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në fshatin Larushk të Fushë-Krujës., ku një 35-vjeçare ka humbur jetën në aksident.

Sipas të dhënave, aksidenti ndodhi në fshatin Larushk të Fushë-Krujës, ku një automjet që drejtohej nga një vajzë, rreth 35 vjeçe është përplasur me një shtyllë.

Vajza ka humbur jetën në vend, por ende nuk është identifikuar. Trupi i pajetë i viktimës është transportuar në morg.

Gazeta Shqip

Shiko dhe këto

I jepet lamtumira çiftit shqiptar, djali i tyre qëndron pak metra më tutje në varreza…

Teuta dhe Shpëtim Pasho u përcollën të enjten për në banesën e fundit. Çifti i …