Shtëpia / Show Bizz / Armina shtyn dasmën me Shkëlzenin, arsyeton vendimin

Armina shtyn dasmën me Shkëlzenin, arsyeton vendimin

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha janë një nga çiftet më të komentuar it në media që në fillimet e lidhjes së tyre e deri më sot. Muaj më parë u përhapën fjalë se Armina dhe Shkëlzeni do të martohen. Madje Armina tregoi se e kanë bërë në plan dhe u tha se çifti do e bëjnë dasmën këtë vit.

Mirëpo e ftuar një ditë më parë  tek ‘Rudina’, Armina tregoi se dasma nuk do bëhet këtë vit dhe ka një arsye të fortë për këtë.“Nuk dua ta bëjmë dasmën këtë vit. Nuk do të ndodhë, sepse kam lexuar diku për tersin e viteve dhe dua të jetë një vit çift”, është shprehur Armina.

#td_uid_1_5c6f9fdc3e5e3 .td-doubleSlider-2 .td-item1 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/681256__BygRFChNmX-1-80×60.jpeg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c6f9fdc3e5e3 .td-doubleSlider-2 .td-item2 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/681256__S1gat0hNmX-1-80×60.jpeg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c6f9fdc3e5e3 .td-doubleSlider-2 .td-item3 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/681256__BJAtA2VXX-1-80×60.jpeg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c6f9fdc3e5e3 .td-doubleSlider-2 .td-item4 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/681256__Hkge9CnNXX-1-80×60.jpeg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c6f9fdc3e5e3 .td-doubleSlider-2 .td-item5 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/681256__HkZqRh4mX-1-80×60.jpeg) 0 0 no-repeat;
}

Shiko dhe këto

Almeda Abazi merr dhuratën super luksoze nga aktori i famshëm turk (FOTO)

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë një ndër çiftet më të komentuar në mediat shqiptare …