Shtëpia / Aktualitet / Ndodhej në paraburgim, i riu i jep fund jetës (Emri)

Ndodhej në paraburgim, i riu i jep fund jetës (Emri)

Një 25-vjeçar ka mbërritur pa shenja jetë në spitalin e Elbasanit. Nga informacionet paraprake mësohet se viktima është Bledar Doda, i cili dyshohet se ka varë vetën në qelitë e paraburgimit në Bradashesh të Elbasanit. I riu akuzohej për përndjekjen e një vajze.

I riu është gjetur i pajetë mëngjesin e sotëm nga gardianët e paraburgimit. Ata kanë ndërhyrë, por ka qenë e kotë, sepse ai  ishte ndarë nga jeta. Më herët i riu kishte shfaqur shenja depresioni.

Gazeta Shqip

Shiko dhe këto

I jepet lamtumira çiftit shqiptar, djali i tyre qëndron pak metra më tutje në varreza…

Teuta dhe Shpëtim Pasho u përcollën të enjten për në banesën e fundit. Çifti i …