Shtëpia / Aktualitet / Punonjësit e Bashkisë gjejnë një predhë, policia në vendngjarje (Foto)

Punonjësit e Bashkisë gjejnë një predhë, policia në vendngjarje (Foto)

Pranë ambienteve të Bashkisë së Pukës, është gjetur një predhë. Municioni luftarak është zbuluar rastësisht nga punonjësit e Bashkisë,  të cilët po pastronin ambientin e jashtëm të godinës. Menjëherë është lajmëruar policia, e cila ndodhet ne vendin e ngjarjes.

#td_uid_1_5c6fe2daf1ee2 .td-doubleSlider-2 .td-item1 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/Puke-predha-3-80×60.jpeg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c6fe2daf1ee2 .td-doubleSlider-2 .td-item2 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/Puke-predha-2-80×60.jpeg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c6fe2daf1ee2 .td-doubleSlider-2 .td-item3 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/Puke-predha-1-80×60.jpeg) 0 0 no-repeat;
}

Gazeta Shqip

Shiko dhe këto

I jepet lamtumira çiftit shqiptar, djali i tyre qëndron pak metra më tutje në varreza…

Teuta dhe Shpëtim Pasho u përcollën të enjten për në banesën e fundit. Çifti i …