Shtëpia / Show Bizz / Tifozja kuqezi ëndërron Nejmarin te Milani (Foto)

Tifozja kuqezi ëndërron Nejmarin te Milani (Foto)

Njihet si tifozë e zjarrtë e Milanit, është modele braziliane dhe ka gjithmonë diçka plus për t’u ofruar revistave të modës, Fabiana Britto ka pozuar së fundmi për kalendarin “For Men”, duke shpalosur talentin me format e saj shpërthyese.Tifozët kuqezi duhet të ndihen me fat që në “organikën” e tyre bën pjesë Fabiana “bombastike”.

#td_uid_1_5c7064acc8bd5 .td-doubleSlider-2 .td-item1 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/fabi-1-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c7064acc8bd5 .td-doubleSlider-2 .td-item2 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/fabi-2-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c7064acc8bd5 .td-doubleSlider-2 .td-item3 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/fabi-3-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c7064acc8bd5 .td-doubleSlider-2 .td-item4 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/fabi-4-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c7064acc8bd5 .td-doubleSlider-2 .td-item5 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/fabi-5-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c7064acc8bd5 .td-doubleSlider-2 .td-item6 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/fabi-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}

Sëfundmi Fabiana Britto ka pozuar edhe me fanellën e Milanit gjysmë e zhveshur, por ajo foto ka qenë një dedikim për idhullin e saj Neymar Jr. Modelja braziliane i ka kërkuar sulmuesit të Paris Saint Germain që është edhe idhulli i saj, që një ditë të transferohet te kuqezinjtë, pasi sipas Fabianas të gjithë futbollistët e mëdhenj të Seleçaos, kanë luajtur për një periudhë të caktuar kohe me Milanin.

Shiko dhe këto

Almeda Abazi merr dhuratën super luksoze nga aktori i famshëm turk (FOTO)

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë një ndër çiftet më të komentuar në mediat shqiptare …