Shtëpia / Aktualitet / Tiranë, zjarr në një apartament në lagjen “Ali Demi”

Tiranë, zjarr në një apartament në lagjen “Ali Demi”

Foto ilustruese

Një zjarr ka përfshirë një apartament të një godine 3-katëshe në zonën e “Ali Demit” në kryeqytet.

Nuk dihen ende shkaqet e zjarrit dhe nëse ka persona të lënduar. Zjarrfikësja ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për shuarjen e flakëve.

Raportohet se zjarri është nën kontroll. Autoritetet kanë nisur hetimet.

Gazeta Shqip

Shiko dhe këto

I jepet lamtumira çiftit shqiptar, djali i tyre qëndron pak metra më tutje në varreza…

Teuta dhe Shpëtim Pasho u përcollën të enjten për në banesën e fundit. Çifti i …