Shtëpia / Politika / Basha i merr mikrofonin gazetarit: Mos ki frikë! (Video)

Basha i merr mikrofonin gazetarit: Mos ki frikë! (Video)

Pas mbledhjes me kryetarët e rretheve të Partisë Demokratike, Lulzim Basha dha një deklaratë për median ku njoftoi për protestat në vijim.

Kryedemokrati i mori mikrofonin nga dora gazetarit, i cili po dridhej nga i ftohti.

“Po të dridhet mikrofoni nga i ftohti, ma jep mua këtu, e mbaj unë… lëshoje, lëshoje, e mbaj unë se po dridhesh… frikë nuk ke pse të kesh, frika vdiq më 16 shkurt”, i tha Basha gazetarit me shaka.

https://connect.facebook.net/de_DE/sdk.js#xfbml=1&version=v3.2

LIVE

LIVE – Me gazetarët pas mbledhjes së Kolegjit të Kryetarëve.

Gepostet von Lulzim Basha am Samstag, 23. Februar 2019

Gazeta Shqip

Shiko dhe këto

Abuzimi me tenderat/ GJKKO merr vendim për Fatos Tushen, lë në burg për ish-kryebashkiakun

Gjykata e Posaçme kundër Krimit dhe Korrupsionit (GJKKO) ka lënë fuqi masën e sigurisë “arrest …