Shtëpia / Show Bizz / Luana Vjollca i vë “flakën” Instagramit

Luana Vjollca i vë “flakën” Instagramit

Moderatorja bukuroshe, Luana Vjollca ka postuar një foto nga ishujt Maldive, ku duket se po shijon pushimet.

Ajo ka publikuar një foto në Instagram, ku shfaqet me bikini të kuqe dhe për hir të së vërtetës duket e mrekullueshme.

Të shumta kanë komentet pozitive për bukuroshen shqiptare.

#td_uid_1_5c716a9ee8850 .td-doubleSlider-2 .td-item1 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/Luana-Vjollca_Cover-Image-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c716a9ee8850 .td-doubleSlider-2 .td-item2 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/auto_auto_luana515491979981550829704-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c716a9ee8850 .td-doubleSlider-2 .td-item3 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/DEeRRC6WsAAZWci-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}

Gazeta Shqip

Shiko dhe këto

Almeda Abazi merr dhuratën super luksoze nga aktori i famshëm turk (FOTO)

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë një ndër çiftet më të komentuar në mediat shqiptare …