Shtëpia / Ndryshe / Kuriozitete / Shqipëria kërkesë aktorit të “Taken”: Marku nga Tropoja po të pret (Video)

Shqipëria kërkesë aktorit të “Taken”: Marku nga Tropoja po të pret (Video)

“Taken by Albania”, është thirrja që Shqipëria i bën aktorit të hollivudan Liam Neeson. Ky i fundit ka qenë protagonist i filmit Taken, ku mafia shqiptare i ka rrëmbyer vajzën dhe që ai betohet se do ta gjejë Markun nga Tropoja.

Ne video thuhet se tashmë do të jetë Shqipëria ajo që do ta rrëmbejë aktorin e famshëm. Kjo video promocianale është bërë në prag të Samitit të II të Diasporës.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=zHFKO8SyMLg?feature=oembed&w=640&h=360]

Shiko dhe këto

“Isha punëtori i saj”, modeli shqiptar tregon si u dashurua me miliarderen kineze (FOTOT)

Rolando Lekaj është modeli shqiptar që jeton prej 8 vitesh në Kinë. Ai është i martuar me …