Shtëpia / Show Bizz / Tifozja e “çmendur” e Juves (Foto)

Tifozja e “çmendur” e Juves (Foto)

Bukuroshja italiane, Valentina Fradegrada është një nga blogeret më në zë në vendin fqinj. Ajo poston shpesh foto mjaft provokuese, ku tregon format e saj mahnitëse.

Së fundi Valentina ka publikuar një set që të “lë pa frymë”, duke mos kursyer thuajse asgjë nga hiret e saj.

Blogerja është një fanse e njohur e Juventusit dhe nuk ngurron të ndjekë bardhezinjtë edhe në stadium, në shumë prej ndeshjeve të tyre.

#td_uid_1_5c71a79562207 .td-doubleSlider-2 .td-item1 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/04-2-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c71a79562207 .td-doubleSlider-2 .td-item2 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/01-1-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c71a79562207 .td-doubleSlider-2 .td-item3 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/21-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c71a79562207 .td-doubleSlider-2 .td-item4 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/18-2-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c71a79562207 .td-doubleSlider-2 .td-item5 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/05-5-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}

Gazeta Shqip

Shiko dhe këto

Almeda Abazi merr dhuratën super luksoze nga aktori i famshëm turk (FOTO)

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë një ndër çiftet më të komentuar në mediat shqiptare …