Shtëpia / Aktualitet / Tragjedi e rëndë, gjenden të vdekur dy të rinj në Pukë

Tragjedi e rëndë, gjenden të vdekur dy të rinj në Pukë

Gjenden dy të rinj të pajetë në fshatin Buzhalë të Pukës.

Sipas “News 24”, dy të rinjtë ishin me bagëti në një stan prej dy ditësh.

Nuk dihen ende shkaqet e ngjarjes së rëndë. Policia ka nisur hetimet…

Gazeta Shqip

Shiko dhe këto

I jepet lamtumira çiftit shqiptar, djali i tyre qëndron pak metra më tutje në varreza…

Teuta dhe Shpëtim Pasho u përcollën të enjten për në banesën e fundit. Çifti i …