Shtëpia / Aktualitet / Bie në kontakt me rrymën, humb jetën elektricisti 36-vjeçar

Bie në kontakt me rrymën, humb jetën elektricisti 36-vjeçar

Një elektricist 36-vjeçar ka humbur jetën sot, pasi ka rënë në kontakt me rrymën e elektrike, në Fierzë.

Nga informacionet paraprake mësohet se ai kishte hipur në një shtyllë dhe po tentonte që të riparonte një defekt.

Gazeta Shqip

Shiko dhe këto

I jepet lamtumira çiftit shqiptar, djali i tyre qëndron pak metra më tutje në varreza…

Teuta dhe Shpëtim Pasho u përcollën të enjten për në banesën e fundit. Çifti i …