Shtëpia / Show Bizz / Dy “bomba” në një foto, Rasheli dhe Arta ndezin rrjetin (Foto)

Dy “bomba” në një foto, Rasheli dhe Arta ndezin rrjetin (Foto)

Dy modelet, Rashel Kolaneci dhe Arta Elezaj kanë marrë vëmendjen e fansave të tyre me një foto të përbashkët që kanë postuar në Instagram.

“Gjeni një dyshe më të mirë, po pres”, ka shkruar Rasheli si dixhiturë për foton ku të dyja bukuroshet e ekranit duken shumë seksi.

#td_uid_1_5c727a8daef11 .td-doubleSlider-2 .td-item1 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/gnbhyt-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c727a8daef11 .td-doubleSlider-2 .td-item2 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/yr56t-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c727a8daef11 .td-doubleSlider-2 .td-item3 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/ytjyrf-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c727a8daef11 .td-doubleSlider-2 .td-item4 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/yr5e-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c727a8daef11 .td-doubleSlider-2 .td-item5 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/yr-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c727a8daef11 .td-doubleSlider-2 .td-item6 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/yjtr6y-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c727a8daef11 .td-doubleSlider-2 .td-item7 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/yjy-1-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c727a8daef11 .td-doubleSlider-2 .td-item8 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/thrrhyt-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c727a8daef11 .td-doubleSlider-2 .td-item9 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/ty-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c727a8daef11 .td-doubleSlider-2 .td-item10 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/hyjt-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}

Dy bukuroshet kanë pozuar në kuadër të emisionit “Duplex Show”, ku Artës i është bashkuar së fundmi si kolege edhe Rashel, e cila portretizon rolin e Xhakartës.

Shiko dhe këto

Almeda Abazi merr dhuratën super luksoze nga aktori i famshëm turk (FOTO)

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë një ndër çiftet më të komentuar në mediat shqiptare …