Shtëpia / Show Bizz / Emily Ratajkowski feston përvjetorin e martesës (Foto)

Emily Ratajkowski feston përvjetorin e martesës (Foto)

Emily Ratajkowski dhe Sebastian Bear-McClard festuan përvjetorin e lidhjes së tyre në mënyrë shumë të veçantë.

Çifti festoi në Villian të Brooklyn. Ata ishin të shoqëruar nga miku i tyre më i mirë Josh Ostrovsky.

#td_uid_1_5c7286e13c4c3 .td-doubleSlider-2 .td-item1 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/hyt6-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c7286e13c4c3 .td-doubleSlider-2 .td-item2 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/auto_10200090-6738839-image-a-43_15509810961261551002045-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c7286e13c4c3 .td-doubleSlider-2 .td-item3 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/trh-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c7286e13c4c3 .td-doubleSlider-2 .td-item4 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/auto_10200092-6738839-image-a-46_15509817805171551002042-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c7286e13c4c3 .td-doubleSlider-2 .td-item5 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/rgegt-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c7286e13c4c3 .td-doubleSlider-2 .td-item6 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/auto_10200088-6738839-image-a-44_15509810998031551002044-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c7286e13c4c3 .td-doubleSlider-2 .td-item7 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/gfdbtr-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}

Në fillim të ditës, Emily shkroi një mesazh të ëmbël në Instagram për bashkëshortin e saj.

“Një vit më parë, ne shkuam në bashkinë e qytetit me miqtë tanë më të ngushtë. Çfarë viti ka qenë. Martesa me ty ka qenë një nga gëzimet më të mëdha të jetës time”, shkroi ajo.

Shiko dhe këto

Almeda Abazi merr dhuratën super luksoze nga aktori i famshëm turk (FOTO)

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë një ndër çiftet më të komentuar në mediat shqiptare …