Shtëpia / Show Bizz / Irma Libohova: Pse e kritikoj veten për minifundin e “Horoskopit”!

Irma Libohova: Pse e kritikoj veten për minifundin e “Horoskopit”!

E mbani mend këngën e famshme të Irma Libohovës të kënduar në festivalin e dhjetorit të vitit `90, “Horoskopi”? Aty Irma shfaqet me minifund lëkure që mesa duket këngëtares sot nuk i pëlqen më dhe mbyll sytë sa herë e kujton si skenë.

“Unë pyes veten shumë shpesh, përse e kam veshur” tregon ajo “ mirëpo para se të veshësh një minifund më së pari duhet të shohësh nëse e ke shalën dy metra apo jo” rrëfen duke qeshur ajo.

Këngëtarja e njohur tregoi gjithashtu se etiketimi gjyshe nuk i pëlqen shumë sidomos në konotacionin shqiptar dhe se e konsideron veten trendy.

TCH

Shiko dhe këto

Almeda Abazi merr dhuratën super luksoze nga aktori i famshëm turk (FOTO)

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë një ndër çiftet më të komentuar në mediat shqiptare …