Shtëpia / Show Bizz / Miley Cyrus, foto ‘hot’ dhe një deklaratë!

Miley Cyrus, foto ‘hot’ dhe një deklaratë!

E lirë nga etiketat seksuale dhe nga renditjet. Kështu Miley Cyrus përcaktohet në një intervistë të gjatë në “Vanity Fair America”, ku shfaqet në një seri-fotosh “hot” në “topless”.

Martesa e saj me Liam Hemsworth? Një stil i vjetër, më shumë se një “new age”, tregon ish-ylli i “Disney”-t, e cila shton: “Dashuria nuk ka lidhje me identitetin seksual…”.

Gjithmonë në vijë të parë në mbrojtje të të drejtave LGBTQ, postar-ja ka shpjeguar gjithashtu se edhe pse ajo është për një marrëdhënie heteroseksuale, ajo ndihet “e çuditshme” ose e lirë nga kufizimet seksuale: “Njerëzit bien në dashuri me njerëzit, jo me gjininë, as me pamjen. Ajo që unë jam e dashuruar, ekziston në një nivel shpirtëror, gjinia është një pjesë shumë e vogël, pothuajse e parëndësishme e marrëdhënieve”.

#td_uid_1_5c72cf6d4c783 .td-doubleSlider-2 .td-item1 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/mili-1-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c72cf6d4c783 .td-doubleSlider-2 .td-item2 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/mili-2-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c72cf6d4c783 .td-doubleSlider-2 .td-item3 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/mili-3-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c72cf6d4c783 .td-doubleSlider-2 .td-item4 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/mili-4-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c72cf6d4c783 .td-doubleSlider-2 .td-item5 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/mili-5-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c72cf6d4c783 .td-doubleSlider-2 .td-item6 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/mili-6-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c72cf6d4c783 .td-doubleSlider-2 .td-item7 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/mili-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}

Gazeta Shqip

Shiko dhe këto

Almeda Abazi merr dhuratën super luksoze nga aktori i famshëm turk (FOTO)

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë një ndër çiftet më të komentuar në mediat shqiptare …