Shtëpia / Show Bizz / Një “infermiere” seksi për Juventusin! (Foto)

Një “infermiere” seksi për Juventusin! (Foto)

Juventusi është “i sëmurë”, pas humbjes 2-0 në Madrid përballë Atleticos, në sfidën e vlefshme për Ligën e Kampionëve, por ja tek vjen menjëherë një “infermiere”, për të kuruar bardhezinjtë.

Bëhet fjalë për modelen e njohur të Play Boy-t, Sparkling Giorgina, e cila ka realizuar një set vërtetë “të nxehtë” fotografik, e veshur si një infermiere.

Giorgina është një tifoze e “zjarrtë” e Juventusit dhe siç tregohet edhe nga Instagrami i saj, shkon shpesh në stadium për të mbështetur të besuarit e Allegrit.

#td_uid_1_5c7307ad779d8 .td-doubleSlider-2 .td-item1 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/infe-1-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c7307ad779d8 .td-doubleSlider-2 .td-item2 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/infe-2-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c7307ad779d8 .td-doubleSlider-2 .td-item3 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/infe-3-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c7307ad779d8 .td-doubleSlider-2 .td-item4 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/infe-4-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c7307ad779d8 .td-doubleSlider-2 .td-item5 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/infe-5-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c7307ad779d8 .td-doubleSlider-2 .td-item6 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/infe-6-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c7307ad779d8 .td-doubleSlider-2 .td-item7 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/infe-7-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c7307ad779d8 .td-doubleSlider-2 .td-item8 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/infe-8-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c7307ad779d8 .td-doubleSlider-2 .td-item9 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/infe-9-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c7307ad779d8 .td-doubleSlider-2 .td-item10 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/infe-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}

Gazeta Shqip

Shiko dhe këto

Almeda Abazi merr dhuratën super luksoze nga aktori i famshëm turk (FOTO)

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë një ndër çiftet më të komentuar në mediat shqiptare …